Підписка на новини

Модуль "Octemplates - Підписка на новини" дозволяє керувати підписками користувачів магазину і надалі проводити розсилку акцій та вигідних пропозицій для користувачів, що підписалися. Для налаштування модуля перейдіть на сторінку "Octemplates" - "Модулі" - "Підписка на новини". Перед вами відкривається сторінка з налаштуваннями.

У правому верхньому куті, крім стандартних кнопок "Зберегти" і "Видалити", є кнопка "Експорт підписників", натиснувши на яку, ви зможете експортувати список користувачів, що підписалися у форматі *.csv для подальшої роботи з ним.

На цій же сторінці Ви можете побачити три вкладки: "Підписники", "Налаштування" та "Шаблон листів".

У вкладці "Підписники" ви можете побачити інформацію про користувача, що підписався: E-mail, чи підтверджена підписка, IP-адреса, дату підписки а також кнопку підтвердження підписки.

Вкладка "Налаштування" містить такі поля:

  1. "Статус" - дозволяє вмикати/відключати модуль;
  2. "Введіть промо-текст​" - дозволяє скласти та вивести текст для потенційних передплатників;
  3. "Час, через який знову показувати попап вікно підписки​" - дозволяє вибрати період часу, після завершення якого користувач знову побачить спливаючий блок з підпискою на вашому сайті. Цей період часу задається днями;
  4. "Затримка (DELAY)" - дозволяє вибрати період часу в мілісекундах, після завершення якого користувач побачить перший раз спливаючий блок з підпискою на вашому сайті. Наприклад, 10000 мілісекунд дорівнює 10 секунд;
  5. "Зображення​" - дозволяє вибрати зображення, яке відображатиметься у спливаючому блоці з підпискою на вашому сайті.

Вкладка "Шаблон листів" містить такі поля:

  1. "Включити шаблон листів​" - дозволяє вмикати/відключати шаблон листів;
  2. "Шаблон листа підтвердження" - дозволяє скласти лист, який надсилатиметься користувачам для підтвердження підписки;
  3. "Шаблон листа після підтвердження" - дозволяє скласти лист, який надсилатиметься користувачеві після успішного підтвердження підписки.